Odos senėjimas bei raukšlės

Odos senėjimo ir raukšlių susidarymas yra temos, kurias moterys labai dažnai aptaria ir diskutuoja, apie jų priežastis ir atsiradusius naujus produktus bei procedūras. Gerai suprantame, kad nuo šito niekur nedingsi, bet kiekviena norime ilgiau  turėti jaunatvišką odą.Su klientėmis apie tai kalbamės ir turime išvadą, kad reikia senti gražiai. 

Dažnai atsitinka, kad pamirštame specialistų patarimus, kai susiduriame su gausybe patraukliai supakuotų ir subtiliai aprašytų įvairiai odai skirtų veido kremų, serumų. Profesionali specialisto konsultacija padės geriau suprasti, kada ir kokią kosmetikos priemonę naudoti. 

Odos senėjimas prasideda sulaukus 20-30 metų. Dešimtmečio laikotarpį įvardinau todėl, kad odos senėjimui didelę įtaką turi išorės veiksniai ir genetika. Kaip pastebėti, jog atsiranda pirmieji odos senėjimo požymiai? Pirmiausia matomas odos pilkumas, dažnai jaučiamas odos tempimas (tai dažniausiai įvardijama kaip drėgmės trūkumas ar odos sausumas). Pirmosios raukšlės akių srityje, vėliau jau ir nosies, lūpų srityje. Kas vyksta kai oda sensta ir susidaro pirmosios raukšlės? Reikėtų prisiminti, kad oda sudaryta iš trijų sluoksnių: epidermio, dermos, poodžio. Kiekvienas sluoksnis skiriasi savo sandara, savybėmis, funkcijomis taip pat ir sensta skirtingai. Pirmieji senatvės požymiai jaučiami viršutiniame t.y. epidermio sluoksnyje, kuris dažniausiai pasireiškia sausėjimu, kartais ir pleiskanojimu. Kasmet dermoje sumažėja apie 1 procentą kolageno, o tai reiškia, kad mažėja ir elastino. Todėl mažėja odos tankis t.y. sumažėja odos elastingumas, o tai įtakoja gilesnių raukšlių susidarymą.

Poodžio sluoksnyje pradėjus mažėti lipidų kiekiui, mažėja maistinių medžiagų atsargos. Todėl pradeda mažėti odos apimtis - įkrenta skruostai, veidas praranda formą.

Skin Boosters yra išbaigtos, tikslingos kosmetologinės odos terapijos, atitinkančios plastinę chirurgiją. Skin Boosters buvo sukurta Juliette Armand laboratorijoje, atsižvelgiant į padidėjusias šiuolaikinių žmonių poreikius ir norą išsaugoti sveikatą bei jaunatvišką odos išvaizdą. Produktų linija yra pagrįsta novatoriškais ingredientais ir technologija, kuri estetikos pramonei suteikia formules, visiškai atitinkančias naujausias pasaulines mokslo ir kosmetikos tendencijas.

Atsirandant pirmiesiems senatvės požymiams, visada yra tikslinga pradėti naudoti serumus.

Klientėms rekomenduoju pradžioje naudoti Drėkinantį, stangrinantį veido hialurono serumą, po to galima pakeisti Drėkinančiu vitamino C serumu su antioksidantais, kuris drėkina, atkuria sveiką švytėjimą, pagerina odos tonusą ir atnaujina veido spalvą. Idealiai tinka priešlaikinei odos senėjimo prevencijai. 

Intensyviai stangrinantis serumas stangrina odą, drėkina ir mažina smulkias linijas bei raukšles.

Serumai padeda odai nejausti drėgmės trūkumo, padeda atkurti odos švytėjimą ir stangrumą.