7 taisyklės sausos veido odos priežiūrai

Aštuonios iš dešimties klienčių yra susirūpinusios dėl veido odos sausumo pojūčio. Ir dažniausiai klientės sako: „Man nieko neina padaryti, kiek betepčiau, vis viena jaučiu, kad traukia...“ galėtume manyti, kad tokios klientės veido oda yra sausa. Bet ne visada. Dažnai pradėjus kalbėtis, paaiškėja, kad klientės yra išbandžiusios ir bando daug įvairių kosmetikos priemonių. Taip atsitinka todėl, kad pasiūla yra didžiulė, net sunku išsirinkti. Dar žinoma draugė ar kolegė naudoja ir jai gerai.


Visada laikomės taisyklės, kad kosmetikos nereikia naudoti daug, bet ją reikia teisingai pasirinkti ir teisingai naudoti. Nieko nėra smagiau kai sutinki klientę gatvėje arba ateina į procedūrą ir dėkoja už rekomendacijas ir pagalbą.

Renkantis priemones sausai veido odai reikia atkreipti dėmesį į:
Amžius iki ir virš 30 - 35 - erių metų
Išryškėję kapiliarai (Kankina raudonumas)
Raukšlės, kurios ryškėja ir gilėja

1 ryto taisyklė:
Jei nemėgstate prausiklių ir jūsų veido oda yra linkusi sausėti nebūtinai turite praustis su prausikliu, tam tinka paprasčiausiai ir vanduo.

2 ryto taisyklė:
Hy 102 Tonikas

Po prausimosi ir nusausinus veido odą būtina naudoti toniką, kuris sureguliuos veido odos pH po prausimosi. Toniko sudėtyje esančios linoleno ir linoleino rūgštys padeda atkurti odos drėgmę ir apsauginį barjerą. Ramunėlių ir liepų žiedų ekstraktas ramina ir drėkina. Teupučio toniko į delną užtenka tonizuoti visą veido odą.

3 ryto taisyklė:

Galima naudoti atitinkamą kremą iki 30 ir 35 - erių metų odai, kuri neturi labai išryškėjusių raukšlių ir nėra raudonumo geriausiai tinka 

Hy 502 Aktyviai drėkinantis veido kremas
į jo sudėtį įeina aukštos ir žemos molekulinės masės hialuronas. Žemos molekulinės masės hialuronas prasiskverbia į odą ir užtikrina vandens kaupimasi, o didesnės masės hialuronas sudaro barjerą. Šio kremo sudėtyje yra MOIST 24 - naujausios kartos ingredientas, išgautas iš IMPERATA CYLINDRICA - augalo iš Azijos ir Okeanijos. Dėl gebėjimo išlaikyti vandenį savo ląstelėse, šis augalas išgyvena sausiausiomis oro sąlygomis bei labai sūrioje aplinkoje.
Vyresnio amžiaus moteriai, kurios oda praranda stangrumą tinka
Ag 508 Drėkinantis, stangrinantis veido kremas
Į jo sudėtį įeina žemos molekulinės masės hialuronas kuris lengvai prasiskverbia į odą ir drėkina. Silicis kuris skatina kolageno gamybą. Jūrinės kilmės kolagenas papildo odoje esančias kolageno atsargas ir suteikia odai tvirtumą

1 vakaro taisyklė
Niekada nenueikite miegoti švariai nenuvaliusios veido odos.
Čia sausai veido odai geriausiai tinka
Hy 101 Valomasis pienelis
Jis puikiai nuvalo makiažą, šalina nešvarumus, praturtintas drėkinamosiomis, antiseptinėmis ir antioksidacinėmis savybėmis.

2 vakaro taisyklė
Būtinai tonizuokite veido odą. Tai geriausiai padaryti su vatos tamponėliais. Jei dar bus likučių, jos lengvai pašalinsite. Po toniko oda pasijaus pailsėjusi ir rami.
Hy 102 Tonikas

3 Vakaro taisyklė
Vakare yra būtinas serumas
Serumą rinkitės pagal problemą
● Drėgmės balansui atstatyti Hy 301 Drėkinantis, stangrinantis veido hialurono serumas
● Odai kuri yra praradusi stangrumą ir virš 35 erių metų
Ag 308 Stangrinantis ir drėkinantis serumas
● Odai su išryškėjusiai kapiliarais Pr 305 Drėkinantis vitamino C serumas su antioksidantais

4 vakaro taisyklė
Kremas
Ypatingai pamėgtas mūsų klienčių ir mūsų pačių kremas Ag 507 Maitinamasis veido kremas
Skirtas vyresnio amžiaus moterims virš 30- 35 erių metų. Kreme esančios raudonos spalvos granulytės jose yra A ir E vitaminai. Kuriuos užtepus ant veido odos reikia lengvais judesiai įmasažuoti. Neužmirškite ir kaklo. Tiesa šį kremą reikia išmokti tepti, nes jo reikia labai nedaug.
Galima vakare naudoti ir ryte naudojamą kremą. Maitinantį kremą rekomenduojame toms klientėms, kurias kankina nuolatinis odos drėgmės stygius.

Paskaičiuokime kiek gi iš tikrųjų reikia priemonių
Prausiklis + Tonikas + Serumas + Kremas.