Mums svarbi jūsų savijauta!

Ar kada teko pažvelgti į veidrodį ir nusivilti? 

Dažnas klausimas kurį išgirstame: Ar man reikalingas veido valymas? Veido valymas yra reikalingas visiems. Veido valymas- tai odos higienos procedūra. Jos metu priemonių ir technologijų pagalba  atveriamos poros, per kurias iš organizmo pašalinami nešvarumai ir šlakai. Veido valymą reikia atlikti reguliariai : riebiai ir mišriai odai kartą per mėnesį, o sausai kartą kas du mėnesius.

Tradiciškai kosmetologas jums atlieka klasikinį veido valymą, kurio metu yra nuvalomas makiažas, atliekamas garinimas arba dedama kaukė, kad atsivertų poros. Po to atliekamas mechaninis valymas pirštais ar kosmetiniu šaukšteliu. Pabaigus tepamas kremas ir taip baigiama procedūra. Tai dažniausiai būna skausminga procedūra ir veido oda palieka labai sudirgusi, o kartais ir pažeista.

Mokslininkai, dermatologai ir  biochemikai dirbantys kosmetologijos sityje  rekomenduoja atsisakyti senų bei skausmingų metodų. Siūlo naujas veido odos valymo priemones bei prietaisus.

Norime jus supažindinti su naujausiomis veido valymo procedūrų tendencijomis. Mes jums paruošėme efektyviausias veido valymo procedūras.

Ultragarsinis veido valymas

 „Ultragarsinis pilingas“ vienas iš moderniausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose. Ultragarsinis pilingas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių.

Veido valymo procedūra Ultragarsinis pilingas ypač efektyvus esant padidėjusiam odos riebumui, užsikimšusioms poroms, pavargusiai odai. Puikiai tinka ir labai jautriai odai.

Procedūros metu yra nuvaloma oda, naudojamas enziminis šveitiklis, atliekamas veido ultragarsinis valymas, užtepama valanti kaukė, Procedūra užbaigiama  toniku bei kremu.

Rezultatas:

Po procedūros švarios poros kurios tinkamai gali atlikti savo funkciją, riebalinės liaukos neužsikimšusios, uždegimo elementų nebelieka, todėl veidas ima natūraliai švytėti.

Ultragarsinis veido valymas

Veido valymas rūgštimi 

Cheminiai pilingai  yra efektyvi pagalba probleminei odai- pigmentuotai, spuoguotai, užsikimšusiai bei riebiai odai. Šios rūgštys palengvina raginio, paviršinio odos sluoksnio ląstelių nusisluoksniavimą, normalizuoja epidermio ląstelių ragėjimo procesus, skatina jų atsinaujinimą. 

Procedūra atliekama su MedicControlPeel preparatais.

Procedūros metu yra nuvaloma oda, tepamas migdolinis pilingas, o po to neutralizatorius. Užtepama antioksidantinė kaukė. Procedūra užbaigiama toniku ir Vegefarma kremu. 

Rezultatas:

Po procedūros lygi ir švelni oda,  pašalinti nešvarumai ir užsikimšusios poros, pagerinta odos tekstūra ir išvaizda.

Veido valymas rūgštimi

Veido odos valymas vakuuminio masažo pagalba

Veido valymo procedūros svarbiausias tikslas - "išvalyti" odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, pagreitinti regeneracinius procesus, tai ypač svarbu esant pavargusiai, su prasta kraujotaka ar  spuoguotai, sudirgintai odai.

Fermentinės kaukės ir šilto kompreso dėka nusluoksniuojamos negyvos epidermio ląstelės, giliai išvalomos poros. Atliekame vakuuminį masažą, kurio metu pagerinamas limfos nutekėjimas, tuo pačiu metu detoksikuojama oda. Papildomai ultragarso  būdu įvedame giliai į odą koncentratus ar serumus, kurie yra reikalingi pagal odos būklę. Procedūra baigiama lengvu masažu su  reguliuojamuoju kremu.

Rezultatas:

Po procedūros lygi ir švelni oda,  pašalinti nešvarumai ir užsikimšusios poros, pagerinta odos tekstūra, pagerėjusi odos mikrocirkuliacija. 

Veido valymas vakuuminio masažo pagalba

LED-fotodinaminė šviesos terapija odos valymui

Tai procedūra, padedanti sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą, stabdanti Propionibacterium Acnes dauginimąsi,  stimuliuojanti regeneracinius procesus. Veikimo principu yra panaši į fotosintezę, kurios metu augalai sugertą saulės šviesą paverčia reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Metodo efektyvumu buvo įsitikinta dėl teigiamo jo poveikio žaizdų gijimui, audinių bei kitų odos pažeidimų atstatymui be chirurginių priemonių ar kitų agresyvių intervencijų.

Procedūros metu yra atliekamas veido odos nuvalymas, enziminis šveitimas ir  dedama LED šviesos kaukė su mėlyna šviesa, kurios bangos ilgis 462 nm, veikimo gylis: 1,4 – 2,0 mm. Procedūra baigiama toniku ir dieniniu kremu

Rezultatas:

Švari, atpalaiduota bei nuraminta oda,  sumažintas uždegimas ir bėrimas.

LED fotodinaminė šviesos terapija

Kaip mes atradome šias procedūras?

Mes nuolatos atnaujiname siūlomų procedūrų sąrašą, kurių atlikimui įsigyjame naujus prietaisus ir kosmetiką. Visada domimės ir įdiegiame naujas pasaulines tendencijas. Kiekvienais metais aplankome tarptautines medicinos ir kosmetologijos parodas, kuriuose pateikiami naujausi tyrimai ir technologijos iš viso pasaulio.

Kai paskelbiame naujas procedūras, jos jau būna išbandytos mūsų pačių ir kai kurių klientų. Jei procedūros surenka 4,8 -5 balų (penkiabalėje sistemoje) įvertinimą, tada procedūrą siūlome klientams.

Dovana

Kiekvienos procedūros trukmė 1 valanda. 1 valanda ir jūsų oda bus švari, švytinti ir „kvėpuojanti“. Per šią valandą jums  ne tik bus atliktas veido valymas, bet ir suteikta išsami konsultaciją apie veido odos priežiūrą.  O taip pat turėsite galimybę vieną valandą pailsėti ir atitrūkti nuo kasdienybės darbų.

Bet čia dar ne viskas tik nuo vasario 13 iki vasario 26 dienos šioms procedūroms taikoma ypatinga nuolaida

Visos veido valymo procedūros kainuos tik  po 20 Eurų svetainėje užsiregistravusiems ir internetu pirkimą atlikusiems klientams.

Investicija į 1 valandos poilsį, švytinčią veido odą ir veido odos priežiūros konsultaciją 20 Eur

Mes siūlome 4 skirtingus veido odos valymo procedūras, asmeniškai parenkame jums tinkančią ir suteikiame informaciją bei pateikiame rekomendacijas veido odos priežiūrai.

Jei po procedūros nebūsite patenkinti rezultatu, mes grąžinsime jums pinigus.