Mums svarbi jūsų savijauta!

 • Nosies, kaktos, ir smakro srityje užsikimšusioms poroms;
 • Skaistumą ir švytėjimą praradusiai odai;
 • Išsausėjusiai ir nuo saulės pavargusiai odai;
 • Aplink akis, kaktoje ir virš lūpos atsiradusioms pirmosioms raukšlėms.

Norint pasiekti, kad veido oda būtų pamaitinta kasdien naudojamais kremais, serumais ar kaukėmis, pirmiausia oda turi būti švari. Dažniausiai maitinančioms medžiagoms patekti pro viršutinį odos sluoksnį trukdo negyvų odos ląstelių sluoksnis, todėl jį reikia pašalinti. Geriausias būdas tai atlikti - profesionalus veido valymas. Po to jau galime maitinti, drėkinti, mažinti raukšles ar tiesiog po valymo džiaugtis švaros pojūtį suteikiančia oda.

Esame atlikę dešimtis tūkstančių įvairių veido procedūrų. Tikrai galime pasakyti, kad pirmiausia, norint, kad oda pasisavintų jūsų naudojamas priemones, ji turi būti švari. Net ir labai mažos procedūros sėkmė priklauso tik nuo to kaip būsime pasiruošę veido odą.

Nuolatos tobuliname savo žinias įvairiuose seminaruose, vykstame į tarptautines parodas ir stebime naujas tendencijas grožio srityje. Kiekvienais metais atnaujiname įrangą ir siūlome tai kas geriausia pasaulyje.

Šią patirtį mes norime pasiūlyti jums, nes tai tikrai veikia ir yra patikrinta daugelį kartų. Ir mes turime jums paruošę

Kadangi oda atsinaujina vidutiniškai kas 28 dienas, mes parengėme trijų savaičių odos valymo ir atgaivinimo programą. Darbo praktikoje esame užfiksavusios, kad geriausius rezultatus pasiekiame per tris savaites. Todėl ir parengėme pačią efektingiausią programą.

Štai pirma savaitė:

Veido valymas naujausiu „Vandens dermabrazijos“ prietaisu, kuriame yra integruotos giluminio ultragarso, deimatinės dermabrazijos ir maitinimo deguonimi funkcijos. Šių funkcijų pagalba oda yra išvaloma ypatingai švariai ir be skausmo. Išvalomos poros ir pašalinamos negyvos ląsteles.

Norint kokybiškai atlikti veido valymą paprastai naudojame tris prietaiso funkcijas. Kokias funkcijas ir kokį derinį naudoti priklauso nuo esamos veido  odos situacijos:

 • Vakuuminio siurbimo funkcija su vandeniu, procedūros metu pašalina negyvas ir suragėjusias ląstelės, išvalomos užsikimšusios poros.
 • Ultragarsas – tai aukšto dažnio virpesiai, kurie audiniuose spartina medžiagų apykaitą. Ultragarsas kosmetologijoje naudojamas labai įvairiai ir iškart garantuoja puikius rezultatus.
 • Deimantinė dermabrazija – šioje procedūroje naudojamos deimantinės galvutės, kurios padeda išlyginti Jūsų veido odą. Procedūros metu saugiai pašalinamos negyvos odos ląstelės ir nušveičiamas viršutinis jos sluoksnis. Sumažėja odos nelygumai, šviesėja pigmentinės dėmelės, nyksta randeliai po spuogų.
 • Maitinimas deguonimi ir koncentratų įvedimas atliekant oro srovės masažą su purškimu.

Toks kompleksas orientuotas ne tik į odos ląstelių atsinaujinimo skatinimą, bet ir į giluminį odos valymą bei išlyginimą.

2 savaitę švelnus šveitimas ir veido odos maitinimas šalčio pagalba

Coolifting, jau tarp daugelio pasaulio žvaigždžių išpopuliarėjusi procedūra, kurią tikrai galime palyginti su mezoterapija. Tik  du didžiuliai skirtumai – šios procedūros metu jokių mėlynių ir skausmo. Šią procedūrą nuolatos darosi visiems gerai pažystama socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardaschian. 

Tai pats įspūdingiausias ir greičiausias gydymas, kad būtų įveiktas senėjimo poveikis veidui. Procedūra trunka pusę valandos, o šalčio seansas 4 minutes, o po jų jau galima pradėti džiaugtis besikeičiančia odos tekstūra ir sumažėjusiomis raukšlėmis. Pirmos procedūros efektą galima fiksuoti po dviejų dienų. Tarpus tarp procedūrų ir procedūrų skaičių patars jūsų specialistas.

Iš "Coolifting" pistoleto išeinantis CO2 srautas sukuria žemą temperatūrą ir slėgį, kartu purškiamas koncentruotos veikliosios medžiagos, kurios sustipina veido audinius.

„CooLifting“ yra veiksminga priemonė, kuri suteikia tiek momentinį, tiek ilgalaikį rezultatą. Išbandę procedūrą pajusite šiuos teigiamus pokyčius:

 • Oda taps lygesnė;
 • Oda taps stangresnė ir elastingesnė;
 • Švaresnė ir labiau švytinti veido oda;
 • Supaprastės kasdienė odos priežiūra;
 • Oda taps atsparesnė išorės poveikiui;
 • Dings paviršinės ir sumažės didžiosios raukšlės;
 • Pagerės limfos apykaita ir kraujotaka veido audiniuose.

3 savaitę prisiminsime klasiką

Na ir žinoma veido klasikinis masažas bei kolageninė kaukė. Masažas padės pailsėti ir suaktyvinti kraujotaką, o kolageninė kaukė, kuri veikia vėsinančiai ir yra gaminama vietoje ir tik jums pritaikant ingredientus, suteiks odai lygumą  ir drėgnumą. Po šios procedūros veido oda bus pailsėjusi ir atsigavusi nuo karštos vasaros spindulių.

Po trijų savaičių programos jūsų veido oda bus išvalyta iratgaivinta.

ŠI PROGRAMA YRA SKIRTA:

UŽSIKIMŠUSIOMS POROMS IŠVALYTI

ATSTATYTI ODOS SKAISTUMĄ

ATSTATYTI ODOS DRĖGNUMĄ

SUMAŽINTI  RAUKŠLES

PAŠALINTI NUOVARGĮ NUO VEIDO ODOS

 

Kad išlaikyti ilgiau odos drėgnumą ir skaistumą rekomenduojame prie šio komplekto Ispanų kompanijos „Skeyndor“ didelės koncentracijos stipriai drėkinantį serumą  „Intensive Hydraiting“ arba „SOS“ pagalbos serumą ypač dirgliai, kuperoziniai ir turinčiai atopinio dermatito požymių odai.

Šioje srityje dirbame jau 12 metų. Atlikta 10 000  procedūrų. Sukaupta didžiulė puiki patirtis, kuria norime pasidalinti su jumis. Mes visada siekiame gauti pačius geriausius rezultatus, kuriuos po to apibendriname ir pritaikome.   

 

Kiek kainuotų jums šis visas trijų savaičių kompleksas?

 

Kompleksinis veido valymas su kauke 25 Eurai

„Coolifting“ procedūra 50 Eurų

Klasikinis veido masažas  su kolagenine kauke 12 Eurų

Skeyndor koncentratas 1 ampulė 4 Eurai

Viso:  91 Euras

 

Mes siūlome šį  trijų savaičių kompleksą įsigyti už 73 Eurus

Šią nuolaidą galima gauti mokant už visą trijų savaičių kompleksą.

 

Paskambinkite šiandiena ir rezervuosime jums artimiausią laiką, nes labai tikėtina, kad po to kalendorius užsipildys ir bus ribotas vietų skaičius.

Specialistų laikas yra ribotas

Galima mokėti  rezervavus laiką  ir atvykus pirmai procedūrai

 

Skambinkite  Tauragėje  8686 99303

Šilalėje 8 610 37100

Arba laiką rezervuoti e paštu zita@aurumgrozis.lt