Nedaryk jokios veido injekcijos...... Kol nepasikonsultavai su plastikos chirurgu!

Ar jums teko pažvelgti į veidrodį ir nusivilti? Pamatėte pirmąsias, o gal jau esančias, bet žymiai gilesnes raukšles veide.  Išsausėjusią ir suglebusią veido odą.

 Galbūt jūs žavitės savo draugėmis ar kolegėmis, kurių veido oda atrodo nepriekaištingai ir galvojate, kad jų grožis tai genetika. O Jūsų ir jos amžius panašūs, bet atrodote skirtingai?

 Sutinku, labai daug lemia genetika, gyvenimo būdas, stresas. Bet daugelis, net neįsivaizduoja, kad profesionali konsultacija ir jos metu sustatyti nuoseklūs žingsniai odos priežiūrai gali padėti jaustis savimi pasitikinčia ir puikiai atrodančia, net be operacijų.

Dažnai yra galvojama, jei plastikos chirurgas tai būtinai rekomenduos arba primygtinai siūlys daryti operaciją. Bet turbūt nepagalvojote, kad plastikos chirurgas labiausiai išmano veido odos ir raumenų anatomiją.  Tik prisilietęs jau gali pasakyti raumenų stiprumą ar tonusą. Puikiai išmano, kaip viena ar kita intervencija, ar pakeista veido odos priežiūros paradigma gali pakeisti viską iš esmės.

O gal jums visiškai nereikalinga injekcija? Gal tik reikalingas veido masažų kursas.

Gal jums yra atliekamos įvairiausios veido procedūros ar injekcijos, o jums pakaktų vienos PRP- plazmoliftingo procedūros.

Ar nepagalvojote, kodėl kartais botulino injekcija, jums nesuteikė to, ko tikėjotės?

Žinodami visas šias pagrindines problemas mes ieškojome profesionalo, kuris labai gerai išmano savo darbą ir vertina natūralų grožį. Bei gali ne tik konsultuoti, bet ir atlikti tobulas injekcijas hialurono užpildais, botulino toksino ir kraujo plazmos PRP . O jei reikės, rekomenduoti  atitinkamas operacijas.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas 
Medicinos mokslų daktaras Profesorius Rytis Rimdeika

Profesinė Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo darbo patirtis nuo 1990 m.

Darbas ir studijos

1990 m. baigė Kauno medicinos akademiją

1990 -1993 m. – rezidentūros studijos Kauno Akademinėse klinikose

1993 m. baigė rezidentūrą Kauno medicinos universiteto Chirurgijos klinikoje bei įgijo Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo kvalifikaciją.

Nuo 1990 m. dirba Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninėje Kauno klinikose Plastinės chirurgijos ir nudegimų skyriuje gydytoju, o nuo 2006 m., įkūrus Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos kliniką, šios klinikos vadovu.

1999 m. apgynė disertaciją (biomedicinos mokslai, medicina) ir buvo suteiktas daktaro mokslo laipsnis

Stažavosi ir dalyvavo konferencijose Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos temomis:

Stažavosi Maskvos Višnevskio chirurgijos institute (Rusija), Beverwijk ligoninėje ir Europos odos banke (Nyderlandai), Linköping universitete (Švedija), Bochum universiteto ligoninėje (Vokietija), Vejle apskr. ligoninėje (Danija), Gento universiteto ligoninėje (Belgija).

Skaitė per 200 pranešimų bei kviestinių paskaitų įvairiuose pasaulio ir Europos Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos suvažiavimuose, konferencijose, simpoziumuose.

Narystė profesinėse organizacijose

Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos tikrasis narys, Lietuvos žaizdų gydymo asociacijos prezidentas, Europos žaizdų gydymo asociacijos (EWMA) valdybos, Europos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos (ESPRAS) vykdomojo komiteto, Europos nudegimų asociacijos (EBA) tikrasis narys, Tarptautinės nudegimų traumų draugijos (ISBI) narys.