Mums svarbi jūsų savijauta!

Net 80 procentų Lietuvos gyventojų kenčia dėl nugaros skausmų. Neabejojame, kad ir Jūs esate ne kartą tai patyręs.

„Naktį pabundu ir jaučiu, kad ranka užtirpusi ir neina pajudinti...“ (Danutė)
„Jau nuo ryto negaliu pasukti galvos, nes jaučiu didžiulį skausmą sprando srityje...“ (Joana)
„Norėčiau megzti arba žiūrėti televizorių, bet negaliu, nes „smelkia“ visą nugarą“ (Jurgita)
„Paskutiniu metu negaliu vairuoti automobilį. Tempia dešinę koją, negaliu saugiai spausti pedalą...“ (Pranas)

Čia tik keletas istorijų. Tačiau iš patirties žinome, kad nors viena iš jų, Jums yra tikrai girdėta draugų rate ar patys tai esate patyrę.

Dešimtus metus dirbant su pacientais mes istorijų išgirstame labai daug. Bet keisčiausia, kad daugelis istorijų kartojasi...

Dažnai pasikartojančios istorijos mūsų kolektyvą privertė ieškoti būdų, kaip galėtume padėti greičiau žmonėms pajusti masažo naudą ir, kad tai būtų pasiekiama per trumpą laiką. Tai nereiškia, kad trumpiau trunkantis masažas. Jokiu būdu! Tai reiškia, kad ieškojome technikos, kurios pagalba, jau po pirmojo masažo, žmogus pasijaustų geriau. Dirbdamos ir ieškodamos, mes visada galvojome, kad “Mums svarbi kiekvieno jūsų savijauta!”

Po pirmo masažo ar po masažo kurso pacientui mes skambindavome ir klausdavome:

"Kaip jaučiatės?"
"Ar skauda mažiau, o gal skausmas išnyko?"

Tikrindavome skausmo vietas rankomis ir visa tai, užsirašydavome. Po to, kartu su kolektyvo specialistais, analizuodavome ir aptardavome sėkmingus ir nesėkmingus atvejus.

Po dviejų metų analizės galime tvirtai sakyti, kad atradome 5 žingsnių masažo sistemą, kuri per pakankamai trumpą laiką, padeda jaustis geriau.

5 žingsnių masažo sistema

1. Rankomis testuojama probleminė nugaros dalis ir fiksuojami įtempti raumenys, kurie sukelia spazmus.

Rankomis testuojama problemine nugaros dalis

2. Naudojant elektros akupunktūros prietaisą, kuris buvo sukurtas ir patobulintas atsižvelgus į poreikius ir sovietinių kosmonautų sėkmingą naudojimo patirtį – jie juo paprastai ir greitai patys nusimalšindavo skausmus ir sumažindavo tempimą. Šiuo prietaiso pagalba yra „nuimami“ spazmai ir raumenų įtempimas.

Elektros akupunktura

3. Atliekant vibromasažą stimuliuojama kraujotaka, gerinamas aprūpinimas deguonimi ir tolygus paskirstymas maistingųjų medžiagų, antikūnių ir hormonų, gerinama medžiagų apykaita todėl yra suteikiama ląstelėms gyvybingumo.

vibromasazas

4. Atliekat vakuuminį masažą siekiama, kad į raumenis priplūstu daugiau kraujo, todėl jie tada geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Vieno vakuuminio nugaros masažo seansas efektyvumu prilygsta keliems, atliekamiems rankomis.

Vakuuminis masažas

5. Kompleksinis masažas baigiamas karštais akmenimis, kurie harmonizuoja energetinę organizmo būseną, teigiamai veikia emocinę ir fizinę pusiausvyrą. Naudojami vulkaninės kilmės akmenys, turtingi geležimi ir magniu, išlaikantys kūno šilumą.

karstu akmenu masazas

5 žingsnių masažo sistema padeda dvigubai greičiau pasiekti teigiamus rezultatus.

 

Jei įprastai Jums atliekama 10 nugaros masažų, tai šios sistemos pagalba Jums reikės 5. O taip Jūs sutaupote ir laiko, ir pinigų!

Palyginimui:

10 Vienos nugaros dalies masažų  rankomis Jums apytiksliai kainuoja 70 Eurų. Masažas atliekamas 15 minučių ir taip Jūs lankotės pas specialistą mažiausiai 10 kartų.

Mes siūlome 5 vienos nugaros dalies masažus. Tai Jums kainuos 35 Eurus, o masažo trukmė 30 minučių.  Ir Jūsų brangaus laiko 5 dienos, pasimatymui su specialistu.

Galima rinktis ne tik vienos nugaros dalies masažus!

Paskaičiavote skirtumą? 70 Eurų ir 35 Eurai? 10 dienų ir 5 dienos?

Daugelis mūsų pacientų galėtų patvirtinti ne tik piniginę ir laiko naudą, bet ir pasakytų, kad gera savijauta dvigubai greičiau.

Kaip galite sutaupyti dar daugiau?

Taigi, mano žadėtas būdas laiško pradžioje, kaip Jūs galite sutaupyti papildomai.

Su šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimu ir pasikonsultavus su mūsų centro fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Ramune Vizbariene yra galimybė 3 vienos nugaros dalies masažus kompensuoti per VLK (Valstybine ligonių kasa).

Tikimės, kad ši informacija Jums pagelbės ne tik išvengti nugaros skausmų, bet tai padaryti efektyviai ir mažesnėmis išlaidomis.

Jei Jūs manote, kad ši informacija buvo naudinga, prašome, pasidalinti ja su Jūsų draugais, pažįstamais, bei kolegomis!